Врятуйте сердечко Настусі Павлової
Врятуйте сердечко Настусі Павлової
Завершений

Врятуйте сердечко Настусі Павлової

Проєкт здійснює
Розпочато: 20.01.2017
Львів
Завершений
Всього зібрано
74900,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
74900,00 грн.

Настусі виповнилось лише 6 місяців. Мама Насті сама неодноразово допомагала хворим діткам, адже неможливо дивитись без сліз, коли збирають захмарні суми, аби врятувати життя маленьким янголятам. Життя – річ непередбачувана, і одного дня горе прийшло у дім Павлових, тож вони просять допомогти їх маленькій донечці.

Лист мами Настусі, Христини:

 

"Все у нас було, як у звичайній українській сім’ї. 3 роки тому ми з чоловіком заприсяглися перед Богом бути разом в радості і горі, і вже через два роки після одруження ми дізнались, що Бог подарував нам маленьке щастя. Нашій радості не було меж, адже ми так давно хотіли мати своє малятко. Вагітність проходила нормально, але під час проведення планового УЗД на 18 тижні вагітності лікар повідомила нам страшну новину: у нашої крихітки діагностували полідактилію обох кистей рук (на кожній ручці було по 6 пальчиків). Це був справжній шок, але за короткий час ми змирились і зрозуміли, що це просто зовнішній дефект, який можна виправити.

На 32 тижні вагітності я потрапила у лікарню з загрозою передчасних пологів, після двотижневого перебуванні у пологовому відділенні мене відпустили додому. Але на 35 тижні пологи таки почались… 28 травня на світ з’явилась наше довгоочікуване сонечко з вагою 3 110 грамів та 52 см зросту. Діагноз, який нам сказали на УЗД, на жаль, підтвердився. Ми з чоловіком стали найщасливішими батьками, нічого не віщувало біди, допоки наступного дня наша крихітка не змогла самостійно поїсти і її забрали у Комунальну міську клінічну лікарню міста Львова у відділення патології новонароджених.

Це були найстрашніші 5 днів мого життя, адже донечку забрали від мене і почали проводити повне обстеження. Приїхавши до своєї дівчинки в лікарню, серце розривалося. Протягом 4 діб лікарі не могли визначити причину і нарешті виявили заворот середньої кишки. 2 червня нашу дівчинку прооперували, здавалось, що все найгірше вже позаду, ми навіть не могли уявити, що нам ще треба буде пережити.

Але на цьому наші лікарняні будні не закінчились, адже у Настусі діагностували відкриту артеріальну протоку. Коли донечці виповнилось 4 місяці, у Львові лікарі наполягали на відкритій операції на серці. Не втрачаючи надії, ми поїхали на обстеження у Київ в Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова. Оглянувши дівчинку, спеціалісти сказали, що можна чекати і терміново сердечко не оперувати.

Після приїзду до Львова ми прооперували нашу дівчинку під загальним наркозом, забравши зайві пальчики на обох ручках. Настя мужньо витримувала усі процедури. В середині грудня ми повторно зробили УЗД, щоб перевірити, чи є позитивні зміни на серці. Але, на жаль, лікарі у Львові категорично наполягали на терміновій операції, їхні слова підтвердив ендоваскулярний хірург Амосова. Хірургічне втручання на серці потрібно вже наступного місяця, а це знову загальний наркоз та час на реабілітацію. Нам сказали, що є можливість провести операцію за допомогою оклюдера, що значно полегшить саму операцію, адже завдяки використанню оклюдера не потрібно робити розріз дитині, це звичайно зменшить біль при реабілітації. Усі наші заощадження були витрачені на попередні операції, тому просимо допомогти купити оклюдер. На жаль, ми не в силі зібрати цю суму за такий короткий час.

Просимо всіх небайдужих допомогти нашій найдорожчій донечці, адже попереду на неї чекає ще не одна операція. Сердечно дякуємо за розуміння, щиро вдячні за Вашу допомогу. Віримо, що є небайдужі люди, які допоможуть нам!".

 

ПІБ: Павлова Анастасія Сергіївна, 28.05.2016 р.

Місто: Львів

Діагноз: полідактилія обох кистей рук, відкрита артеріальна протока

ID: 2774
Підтримали
Асоціація випускників "Аспен-Україна"
06.02.2017 12:54
18734,53 грн.
Благодійна допомога
06.02.2017 11:53
254,58 грн.
Благодійна допомога
05.02.2017 18:12
20,46 грн.
Андріан Г.
04.02.2017 11:21
203,67 грн.
Дима Москаленко
03.02.2017 20:29
56,10 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Допоможіть Анечці відновитися
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Анечці відновитися
У 7 років в Ані діагностували ДЦП та почали активну реабілітацію та медикаментозну терапію, а в 11 років…
Херсонщині все ще потрібна наша підтримка!
Підтримати
Здоров'я
Херсонщині все ще потрібна наша підтримка!
Завдяки проєкту ми закупимо необхідне медичне обладнання для боротьби із можливим спалахом гострих кишко…
Психологічна підтримка очевидців війни
Підтримати
Здоров'я
Психологічна підтримка очевидців війни
Проєкт Ucare.me створений для того, щоб дати кожному постраждалому від війни українцю можливість отримат…
Київський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі