Врятуйте сердечко Валерії Бланк
Врятуйте сердечко Валерії Бланк
Завершений

Врятуйте сердечко Валерії Бланк

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.04.2015
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
129876,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
129876,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

У 16-річної Валерії Бланк на одне сердечко дві вроджені вади серця – різка коарктація аорти та відкрита артеріальна протока, які виявили випадково. Валерії терміново необхідна операція, так як у неї дуже часто піднімається тиск. У дівчини у будь-який момент може статися раптова смерть внаслідок розриву аорти. Надвисокий тиск в судинах головного мозку може призвести до інсульту. Щоб серце Лери було здоровим, їй необхідно поставити два внутрішньо серцеві імпланти, які повністю виправлять вади серця.

У березні 2015 року, знаходячись на заняттях в училищі, дівчині стало дуже погано, піднявся тиск до 170/120. Її відправили з занять в лікарню, де провели повне обстеження і виявили вроджену ваду серця – різку коарктацію аорти. Але порадили поїхати до Києва в НІССХ ім. Амосова, щоб підтвердити діагноз. В Києві діагноз підтвердили та виявили ще одну ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Щоб Валерія повнстю одужала, необхідно провести ендоваскулярне втручання і поставити серцеві імпланти, які коштують дуже дорого: 92 876 грн (стент) + 37 000 грн = 129 876 грн. Для багатодітної родини це просто непідйомна сума.

Лист від мами:

"Доброго дня! Мене звати Юлія, я мама Бланк Валерії, ми багатодітна родина. Проживши з першим чоловіком у шлюбі 11 років, і народивши двох чудових донечок, я більше не витримала і розлучилась. Так як практично усі ці роки він пив, бив та родиною зовсім не цікавився. Через деякий час я знайшла дуже доброго та уважного чоловіка і тата для своїх дівчаток. Вдруге вийшла заміж та народила сина. Зараз знаходжусь у декретній відпустці.

Нещодавно у Валерії виявили страшний діагноз: різку коарктацію аорти і невелику відкриту артеріальну протоку. Їй терміново необхідна операція, так як вона стала швидко рости, аорта різко почала звужуватися, став сильно підвищуватися тиск, що дуже небезпечно для здоров’я. З таким діагнозом, якщо не зробити операцію у випадках вираженої коарктації аорти, як правило, середня тривалість життя без оперативного втручання становить 30-35 років. У неї в будь-який момент може статися раптова смерть внаслідок розриву аорти. Надвисокий тиск в судинах головного мозку може призвести до інсульту.

Батько Валерії ніколи не замислювався про утримання дітей, навіть зараз коли їй треба термінова операція не виявляє ініціативи про те, де взяти грошей на операцію доньки. Аліменти платить не завжди, може вислати раз в три місяці 1 000 грн. Мій теперішній чоловік отримує мінімальну зарплату, береться за будь-який підробіток, щоб прогодувати родину. Я сиджу з молодшою дитиною вдома, в садок здати не можемо, тому що він часто хворіє і у нього алергія на деякі харчові продукти. А в садку не стежать за харчуванням таких діток. Валерія була дуже активна, поки дозволяло здоров'я, вона займалася туризмом, дуже любить танцювати. На жаль, зараз вона не може всім цим займатися! Навчається Лера в училищі на живописця-флориста. Дуже прошу про допомогу, для нас це надто велика сума, яку ми не маємо можливості назбирати, тим паче за короткий термін.

Допоможіть врятувати життя моєї дочки. Дякую всім людям, які не байдужі до нашої біди!"

 

ПІБ: Бланк Валерія Сергіївна, 13.02.1999 р.

Місто: Запоріжжя

Діагноз: вроджена вада серця – різка коарктація аорти та відкрита артеріальна протока

ID: 1447
Підтримали
Благодійна допомога
30.04.2015 12:01
26844,00 грн.
Благодійна допомога
30.04.2015 11:58
500,00 грн.
Благодійна допомога
30.04.2015 11:38
10,00 грн.
Благодійна допомога
30.04.2015 10:45
20,00 грн.
Благодійна допомога
30.04.2015 10:33
40,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Незламна сила
Підтримати
Здоров'я
Незламна сила
В рамках премʼєри документального фільму “Маріуполь. Невтрачена надія” благодійний фонд "Маша" та благод…
Будуємо нову "Дачу" разом!
Підтримати
Здоров'я
Будуємо нову "Дачу" разом!
Кожній людині важливо відчувати себе в безпеці, мати можливість пригорнутися до рідних. Особливо дітям, …
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Підтримати
Здоров'я
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Коли мова йде про безпеку дітей під час операції, перше, що спадає на думку це: досвід лікарів, якісне і…
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Підтримати
Здоров'я
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на порятунок життя, оплату операцій, закупку медикаментів та обладнання, т…
Показати всі