Врятувати серця дітей
Врятувати серця дітей
Завершений

Врятувати серця дітей

Проєкт здійснює
Розпочато: 02.12.2023
Україна
Завершений
Всього зібрано
479788,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
479788,00 грн.

3 грудня Павло Казарін буде святкувати свій День народження, який він присвячує благодійній справі – допомоги дітям з вадами серця.  Завдяки вашим благодійним пожертвам в рамках цього проєкту ми зможемо врятувати серця чотирьох дітей. 

Щорічно в Україні близько 500 дітей потребують серцевих імплантів. Встановлення оклюдера на відміну від відкритої операції на серці, не потребує розрізання грудної клітини, аби проводити операційне втручання, а потім довгої реабілітації. Операція зі встановлення імпланту триває всього декілька годин, а вже за два дні дитина повертається додому до звичного життя. Наші українські діти заслуговують мати доступ до найкращої медицини. 

Допомоги потребують четверо дітей з  вродженою вадою серця. Такі операції лікарі інституту ім. Амосова проводять безкоштовно. Але для її проведення лікарям  необхідні серцеві імпланти.  Маленький Дмитрик є вихованцем Центру соціальної допомоги, а родини інших трьох дітей не мають змоги самостійно придбати імплант.   На допомогу можемо прийти тільки ми, небайдужі люди. Давайте разом врятуємо їм життя!

Худяй Дмитро Владиславович, 05.07.2020 р.н. з міста Олександрія Кіровоградської області. Мама покинула Дмитрика ще в пологовому будинку.  Зараз хлопчику три роки та з січня 2023 року він є вихованцем БФ «Центр Соціальної допомоги та реабілітації  «Джерело життя». У Дмитра дефект міжпересердної перегородки, тому йому важко дихати і є задишка. Попри непросту долю, маленький хлопчик часто всміхається. Він любе грати із вихователькою та мріє, що в нього колись будуть батьки. Центр, в якому виховується Дмитро, не має коштів на закупівлю дороговартісного імпланта для порятунку життя  хлопчика.

Костіна Маргарита Олександрівна, 25.09.2013 р.н. зі смт Пісочин, Харківській області. Коли Маргариті було 5 років, вона потрапила до лікарні через гостру пневмонію. Під час повного обстеження виявилось, що у Маргарити дефект  міжпередсердної перегородки. Кожного разу,  відвідуючи кардіолога, мама сподівалась почути, що артеріальна протока закрилася без хірургічного втручання. Але дива не сталося. Зараз Маргариті потрібно терміново робити операцію, бо дівчинці  вже 10 років і  навантаження на серце збільшується, що може призвести до непередбачуваних подій.  Дівчинкою опікується сама мама. Мама Маргарити втратила постійну роботу коли почалася війна, тому зараз не має стабільного доходу. До того ж дівчинка часто хворіє, тому багато коштів витрачається на лікування. Сума коштів, яка необхідна для придбання серцевого імпланту завелика для мами, яка не може назбирати її самостійно. 

Савко Андрій Максимович, 12.04.2010 р.н. з м. Вінниця. Андрійко від народження стоїть на обліку у лікарів як дитина, батько якого постраждав на ЧАЕС.  До 6 річного віку хлопчик погано ріс і лікарі рекомендували більше часу проводити на свіжому повітрі.  Тому родина вирішала переїхати жити у село. Андрійко  завжди веселий та активний. У листопаді цього року у школі Андрій втратив свідомість. Лікарі спочатку думали, що недомагання повʼязане  просто хвилюванням на уроці. Щоб переконатися - направила хлопця на  УЗ серця, яке раніше дитина ніколи не проходила. Під час дослідження лікар виявив ваду серця. Пізніше кардіохірург ім. Амосова встановив діагноз – дефект міжпередсердної перегородки й необхідність проведення  оперативного лікування. Андрій має старшого брата – студента медичного університету. Мама з татом  намагаються максимально забезпечити дітей усім необхідним. Батько долучається до будь-якої роботи додатково.  Але родина не має змоги самостійно впоратися з усіма бідами, які в одну мить навалилися на них: батько нещодавно переніс операцію, операція у старшого сина, дідусь з онкозахворюванням. Батьки хлопчика просто у відчаї де знайти на все кошти. А операція Андрію потрібна негайно, бо у разі якщо буде виконана вчасно, хлопчик отримає   здорове сердечко і якісне життя в майбутньому.

Іващук Мар’яна Валеріївна, 20.03.2016 р.н., Вінницька область. Ще при народженні дівчинці встановили діагноз вродженої вади серця.  Зараз Мар’яні 7 років і хвороба постійно викликає проблеми зі здоров’ям та самопочуттям. Мар’яні рекомендовано проведення ендоваскулярної операції, після якої здоров’ю та життю дитини загрози не буде. Дівчинка з багатодітної родини, має ще 6-річного братика та 1-річну сестричку. Батьки Мар’яна розлучені, батько не підтримує родину, а матуся назбирати кошти самостійно  не має змоги. Тому  вона звертається з проханням врятувати життя їх донечки.

Підтримайте цей благодійний збір, який допоможе придбати серцеві імпланти для 4 дітей з вродженою вадою серця. 

Приєднуйтесь! 

 

На фото Савко Андрій та Іващук Мар’яна.

ID: 9159
Підтримали
Благодійна допомога
04.12.2023 13:16
99727,80 грн.
Благодійна допомога
04.12.2023 13:11
100,00 грн.
Благодійна допомога
04.12.2023 13:10
200,00 грн.
Благодійна допомога
04.12.2023 13:08
500,00 грн.
Благодійна допомога
04.12.2023 12:57
100,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
Допоможімо Максиму? 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможімо Максиму? 2
Народившись, маленький Максим не дихав. Його життя лікарі рятували в реанімації і, на щастя, хлопчик виж…
Оптимізм – це віра, яка керує досягненнями. 2
Підтримати
Здоров'я
Оптимізм – це віра, яка керує досягненнями. 2
Артем народився з дуже важкими діагнозами: ДЦП та сенсоневральне порушення слуху. Лікарі казали, це виро…
Маша бігає лише в мріях
Підтримати
Здоров'я
Маша бігає лише в мріях
Родина маленької Марії Левчук просить допомогти в зборі коштів на відновлення донечки, яка народилася пе…
Нехай б'ються дитячі серця
Підтримати
Здоров'я
Нехай б'ються дитячі серця
Завдяки цьому проєкту ми закупимо реагенти і електроди для газового аналізатора для клінічної лабораторі…
Показати всі