XIAOMI Україна – турбота про дітей стосується кожного!
XIAOMI Україна – турбота про дітей стосується кожного!
Завершений

XIAOMI Україна – турбота про дітей стосується кожного!

Розпочато: 10.06.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
50000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
50000,00 грн.

Xiaomi Tech (Mi Electronics) - компанія, що стрімко розвивається, виробляє «Розумну» електроніку для роботи і дозвілля. Компанія «Xiaomi Україна» є офіційним постачальником оригінальної техніки Мі в Україну. З перших днів роботи на ринку нашої країни, компанія вирішила йти у напрямку соціально-відповідального бізнесу та надавати допомогу в закупівлі обладнання для дитячих лікарень по всій Україні.

Частину свого прибутку від діяльності «Xiaomi Україна» відраховує на благодійність. Завдяки соціальній відповідальності компанії, у нас є можливість придбати спеціальні медичні прилади - в відділення новонароджених в клініці "Охматдит". На жаль, дітей, які народжуються раніше терміну, стає все більше. Вони з'являються крихітними з маленькими легкими, а хочуть дихати на повні груди. Життєво необхідно стежити за пульсом недоношеної дитини постійно, оскільки, пульс дуже слабкий. Звичайна медична техніка не підходить для таких пацієнтів. Потрібні спеціальні дуже чутливі датчики контролю пульсу і сатурації кисню для новонароджених в "Охматдит". Вони незамінні в процесі виходжування недоношених дітей, тому що через незрілість організму у дітей дуже часто бувають розлади цих функцій, аж до зупинки дихання і серця.

Моніторинг (контроль) цих функцій можливий за допомогою пульсоксиметрів. Існуючі технології дозволяють зберегти життя і здоров'я найменшим нашим пацієнтам. Якість медичної допомоги визначається ефективністю і безпекою всіх технологій.

Керівництво компанії в Україні: «Діти, здорові діти - це наше найкраще, що може бути. Наша команда з перших днів прийняла рішення матеріально-технічно допомагати українським лікарям у порятунку дітей в лікарнях. Так як, ні для кого не секрет, навіть найкращий лікар не зможе допомогти без належного медичного обладнання, без новітніх, з технічної точки зору, апаратів. Тим більше, коли справа стосується передчасно народжених дітей. Їм потрібна медична допомога з перших секунд життя. Ми приймаємо посильну участь і плануємо, на постійній основі, продовжувати допомагати іншим волонтерам забезпечувати лікарні необхідною матеріально-технічною базою».

ID: 2313
Підтримали
STARSBEANS
15.06.2016 11:34
50000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Подаруйте мамі Машу! 8
Підтримати
Здоров'я
Подаруйте мамі Машу! 8
Мамі Маші сниться, що її донька бігає і розмовляє. Але це тільки сон… Їй вже 19, і хоча ментально дівчин…
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проект, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з різни…
Зберегти гідність, навіть коли дуже погано
Підтримати
Здоров'я
Зберегти гідність, навіть коли дуже погано
Навіть коли дуже тяжко хворий, навіть коли ледве можеш сісти в ліжку… зберігати власну гідність людині в…
"Наше щастя тривало недовго..."
Підтримати
Здоров'я
"Наше щастя тривало недовго..."
У 7-річного Ігорчика з Харкова ДЦП. Дитина сама себе не обслуговує, не говорить і не чує на одне вухо. Х…
Показати всі