Затишок для Нетерплячок. Тернопіль. 2
Затишок для Нетерплячок. Тернопіль. 2
Завершений

Затишок для Нетерплячок. Тернопіль. 2

Розпочато: 06.03.2019
Тернопіль
Завершений
Всього зібрано
7310,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7310,00 грн.

Що ви найбільше любили у дитинстві? Теплі та затишні обійми батьків, їх ніжні та теплі руки, вгадали? А наші маленькі Нетерплячки, що виходжуються в Тернопільській обласній дитячій клінічній лікарні, дуже потребують цього тепла. Перші тижні їх життя – це випробування на міцність. Випробування світлом, голосними звуками, холодом та відсутністю маминих рук. Адже живуть вони у персональних боксах, кювезах.

Це їх перший дім, перший захист від зовнішнього світу, перше ліжечко. Але дуже важливо, наскільки воно затишне й наскільки умови виходжування малюка наближені до внутрішньоутробних. В утробі у мами тепло, темно та тихо, а ще дитина там знаходиться в природному (фізіологічному положенні). У сучасній медицині такі умови забезпечують спеціальні укладки, позиціонери та чохли на кювези.

Основні їх функції:
- збереження тепла малюків;
- зниження психомоторного збудження;
- забезпечення фізіологічного (природного) положення тіла;
- становлення функцій дихання, травлення та кровообігу;
- запобігання механічних травм, деформацій черепа і важких рухових відхилень.

А найголовніше те, що позиціонери та укладки дають можливість малюкам "відчувати" свої ручки та ніжки. Для рухів вони витрачають менше сил та енергії, котра так необхідна для швидшого виходжування. Вартість тепла та відчуття маминого дотику для наших підопічних із Тернополя – лише 7 310 грн.

Подаруємо затишок Нетерплячкам разом!

ID: 4862
Підтримали
15
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
6112 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
22.03.2019 16:06
6111,55 грн.
Андрій Вознесенський
21.03.2019 17:34
203,85 грн.
Благодійна допомога
17.03.2019 19:50
101,96 грн.
Благодійна допомога
15.03.2019 13:20
20,46 грн.
Благодійна допомога
15.03.2019 11:02
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Одеський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Одеський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Допоможімо Олександрику жити
Підтримати
Здоров'я
Допоможімо Олександрику жити
Олександрик народився з множинними важкими вродженими вадами розвитку: у нього спина біфіда, лише одна н…
Заради безпеки Гаврила
Підтримати
Здоров'я
Заради безпеки Гаврила
Після початку повномаштабного вторгнення стан Гаврила різко погіршився: він швидко втрачав вагу, ставав …
Соня потребує постійного моніторингу цукрів. 2
Підтримати
Здоров'я
Соня потребує постійного моніторингу цукрів. 2
Вже 7 років дівчина хворіє на цукровий діабет 1 типу та вже спокійно за потреби сама робить інʼєкції інс…
Показати всі