Життя Максима сильніше смерті. 3
Життя Максима сильніше смерті. 3
Завершений

Життя Максима сильніше смерті. 3

Проєкт здійснює
Розпочато: 26.08.2020
Київ
Завершений
Всього зібрано
28000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
28000,00 грн.

Максим – надзвичайний хлопчик із надзвичайно сильною жагою до життя. Він пережив клінічну смерть, двічі його намагалися повернути до життя, він виявився сильнішим за гідроцефалію, реанімацію і ШВЛ. Попри всі ці події Максим вижив і почав боротися зі страшними хворобами.

Більше року йому знадобилося для того, щоб побороти гідроцефалію, виявлене ДЦП і затримка розвитку з косоокістю досі потребують лікування, але Максим впевнено робить усе необхідне для цього. У свої 5 рочків він досі не сидить, не ходить і не розмовляє, проте дуже сильно намагається це виправити на заняттях зі спеціалістами.

Такі систематичні заняття приносять багато користі: завдяки ним спинка Максима значно зміцніла, опора на ручки стала кращою, у словниковому запасі хлопчика нарешті з’являються нові слова. Максимчик став більш спокійним, він гарно реагує на звернену мову, його верхній плечовий пояс зміг розслабитись, хлопчик почав частіше перевертатися на живіт, зараз робить це із задоволенням.

Максим свого часу переміг смерть. А тепер він хоче бути здоровим, як решта діток. Давайте підтримаємо хлопчика і відправимо його на новий курс реабілітації, вона йому так потрібна!

Повне ім’я: Ватаг Максим Сергійович, 18.05.2015 р.
Місто: Київ
Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез G80, затримка мовленнєвого та фізичного розвитку
ID: 6276
Підтримали
Благодійна допомога
02.09.2020 09:20
10758,09 грн.
Благодійна допомога
01.09.2020 12:51
100,00 грн.
AOinform | Вовчок Д.
31.08.2020 19:26
1018,33 грн.
Благодійна допомога
31.08.2020 15:12
209,02 грн.
Благодійна допомога
31.08.2020 11:35
51,01 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Талановита дівчина потребує допомоги
Підтримати
Здоров'я
Талановита дівчина потребує допомоги
У липні минулого року в Марійки почалися проблеми зі здоров’ям. Активна й життєрадісна дівчинка почала ш…
Врятувати лікарку
Підтримати
Здоров'я
Врятувати лікарку
Вікторія Чумак – дитячий невролог із тридцятирічним стажем, яка допомагала маленьким пацієнтам справляти…
Петя на шляху до одужання
Підтримати
Здоров'я
Петя на шляху до одужання
Коли наш фонд уперше організував збір коштів для Петі, хлопчику було 9 років, і він майже не розмовляв. …
Львівський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Львівський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі