Життя малюків під наглядом
Життя малюків під наглядом
Завершений

Життя малюків під наглядом

Розпочато: 13.11.2018
Ужгород, Вінниця
Завершений
Всього зібрано
18838,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
18838,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Передчасні пологи – це завжди ризик. І неважливо, відбулися вони природно або були викликані штучним шляхом, щоб врятувати життя матері і дитини при важких патологіях. На щастя, сьогодні медицина знаходиться на такому рівні, що лікарі в змозі врятувати і виходити дитину, яка народилася з вагою в 500 грамів. Недоношені діти народжуються з недорозвиненими органами і системами, ще не пристосованими до функціонування поза утробу матері. На цьому тлі практично завжди розвиваються різні ускладнення. Життя дитини повністю залежить від сучасного медичного обладнання та системи моніторингу за кожною зміною в поточному стані.

Для того, щоб захистити наших маленьких підопічних, лікарі використовують всі можливі способи: інкубатори, гнізда, додатково вкривають дитину всередині інкубатора, а також обігрівають джерелами променевого тепла. Для контролю температури Нетерплячок використовують спеціальні термодатчики. Ці датчики приєднуються безпосередньо до малюка і дають можливість безперервно контролювати коливання температури тіла дитини, що є дуже важливим, тому що недоношені діти ще не можуть самостійно підтримувати температуру свого тіла. Дітки можуть переохолодитися або перегрітися без видимих причин, а термодатчик дає можливість відразу на це реагувати і врятувати дитину від ускладнень і наслідків.

Респіраторна недостатність (респіраторний дистрес) є головною причиною смертності новонароджених, в зв'язку з чим її профілактика і лікування залишається вкрай актуальним завданням в неонатології. Надзвичайно актуальною залишається завдання профілактики і лікування респіраторної недостатності в перші години після народження дитини. Одним з методів профілактики і терапії респіраторної недостатності у новонароджених, клінічна ефективність якого доведена багатьма дослідженнями, є неінвазивна вентиляція легенів методом постійного позитивного тиску через носові канюлі (назального СРАР). Вибір такого методу неінвазивної вентиляції легенів обумовлений, передусім, тим, що це один із найбільш ефективних і доступних рівню практично будь-якого неонатального відділення спосіб респіраторної підтримки. 

Мета нашого проекту – закупити спеціальні термодатчики у відділення інтенсивної терапії Ужгородського пологового будинку №2 та абдомінальні датчики для апаратів СРАР терапії для відділення недоношених дітей Вінницької ОКЛ ім. Пирогова.

Давайте разом подаруємо шанс на життя маленьким пацієнтам!

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
03.02.2019 11:56
521,65 грн.
Анонімна допомога
03.02.2019 11:56
100,00 грн.
Дмитро І Анастасія
03.02.2019 09:39
50,92 грн.
Анонімна допомога
02.02.2019 15:00
101,83 грн.
Александра Шуляк
02.02.2019 14:56
100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть мені вирости!
Дорогі донори! Ви вже знайомі з Еліною Гордієнко, яка хворіє на ахондроплазію, хворобу, що призводить до…
Підтримати
Здоров'я
Дожити до трансплантації
Женя вірить тільки в перемогу, тож йому обов’язково треба дочекатися трансплантації кісткового мозку! Дл…
Підтримати
Здоров'я
"Метод Кенгуру", що рятує крихітні життя
Виходжування передчасно народжених дітей має відбуватися із застосуванням методу "Кенгуру", коли новонар…
Підтримати
Здоров'я
Подаруємо діткам життя без болю
"Невиліковно хворий" – діагноз, який перевертає життя людини та змушує жити за іншими правилами, робити …
Показати всі