Життєдайний кисень
Життєдайний кисень
Завершений

Життєдайний кисень

Проект здійснює
Розпочато: 15.02.2013
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
27360,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
27360,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Муковісцидоз - найпоширеніша генетична хвороба. Ще недавно пацієнтам рідко вдавалося дожити до 20 років. На фінальній стадії хвороби життя людини залежить від отримання додаткового кисню. БФ «Щаслива дитина» просить допомогти зібрати гроші на прилади, що заміняють лікарняні кисневі балони - концентратори кисню. Вони будуть передані хворим діткам Запорізької області, батьки яких ніколи не зможуть зібрати на дорогий апарат.

Хвороба проявляється підвищеною в'язкістю мокротиння та секрету підшлункової залози. У зв'язку з цим виникають серйозні проблеми з легенями: діти задихаються, не в змозі відкашляти мокроту. Раніше муковісцидоз був фатальним захворюванням, вироком. Повністю перемогти його поки не вдалося, але вже можна сильно полегшити і продовжити життя хворих. Регулярне і систематичне лікування дає шанс дожити до випускного в школі, до першого поцілунку, до посмішки своєї дитини. Але навіть при постійному лікуванні рано чи пізно кисню в повітрі стає замало, щоб пройти крізь уражені легені. І єдиний шанс жити далі - отримувати додатковий кисень. Але кисень є тільки в лікарні. А жити в лікарні, підключеним до кисневого балону місяцями ... це не те життя, якого хотілося б для дитини.

Існують прилади - кисневі концентратори, які виділяють кисень із повітря і подають його пацієнтам. Вони не вибухонебезпечні, дуже прості у використанні. З концентратором дитина навіть на фінальній стадії хвороби може жити вдома, з рідними людьми, в рідних стінах, з улюбленими іграшками. Зустрічатися з друзями, вчитися ... Біда у тому, що ліки для таких хворих обходяться в чималу суму щомісяця - 15-17 тисяч грн. І на покупку концентраторів у родин просто не залишається грошей. І діти або змушені буквально жити в лікарні, або помирати вдома від задухи.

Благодійний фонд «Щаслива дитина» підтримує родини Запорізької області, в яких є хворі на муковісцидоз. Зараз є три дитини, у яких рівень кисню в крові небезпечно низький. Часу мало, тому на придбання двох кисневих концентраторів Фонд виділив кошти зі свого резервного запасу. Але цей запас вже вичерпано, і новим пацієнтам ми допомогти поки що не в змозі. Всього дітей з діагнозом «муковісцидоз» на обліку в Запорізькій області - 57. Ми не знаємо точно кому саме з дітей буде потрібен концентратор у першу чергу. Але точно знаємо, що знадобиться. І дасть можливість жити, дихати.

Нашому Благодійному фонду «Щаслива дитина» необхідна допомога в придбанні ще двох кисневих концентраторів для потреб дітей, хворих на муковісцидоз. Загальна вартість - 27 360 тис. грн.

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
10.12.2013 12:25
2930,00 грн.
Благодійна допомога
09.12.2013 16:00
10,00 грн.
oliviya.com - интернет-магазин натуральной косметики
09.12.2013 12:30
100,00 грн.
Ольга Мякенькая
08.12.2013 12:41
10,00 грн.
Благодійна допомога
08.12.2013 10:35
50,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Ти тільки дихай
Підтримати
Здоров'я
Ти тільки дихай
Апарат ШВЛ є унікальним реанімаційним апаратом штучної вентиляції легенів, який необхідний для підтримки…
Почуй, відчуй та зрозумій
Підтримати
Здоров'я
Почуй, відчуй та зрозумій
Довгоочікуване маля з'явилося в родині. Батьки з величезним захопленням будують плани на вступ синочка д…
Допомога крихітним Супергероям
Підтримати
Здоров'я
Допомога крихітним Супергероям
Всі передчасно народжені діти – справжні Супергерої, адже вони щодня борються за своє життя: вчаться дих…
Подаруємо діткам життя без болю
Підтримати
Здоров'я
Подаруємо діткам життя без болю
"Невиліковно хворий" – діагноз, який перевертає життя людини та змушує жити за іншими правилами, робити …
Показати всі