Зігрій передчасно народженого малюка
Зігрій передчасно народженого малюка
Завершений

Зігрій передчасно народженого малюка

Розпочато: 15.12.2022
Харків, Івано-Франківськ і Чернігів
Завершений
Всього зібрано
20060,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
20060,00 грн.

Ми з перших днів нашого життя потребуємо тепла маминих рук, її обіймів, ніжності і турботи. Але для малюків з масою тіла при народженні від 500 до 2500 грамів, яким необхідний особливий догляд у перші місяці їхнього життя – материнське тепло допомагають замінити спеціальні укладки та позиціонери, які є важливими елементами неінвазивної терапії, що допомагають при виходжуванні недоношених дітей. Гнізда та спеціальні подушки-укладки є незамінними при тривалому виходжуванні дитини.

Вони володіють унікальними властивостями терморегуляції і збереження тепла, забезпечують додатковий комфорт і правильне положення тіла, а разом з цим – і правильний кровообіг у малюка. У відділеннях неонаталогічних відділень трьох лікарень Харкова, Івано-Франківська та Чернігова на рік за своє життя борються більше 1 500 недоношених дітей, яким при всіх складнощах, з якими їм доводиться зіткнутися в перші місяці після народження, потрібна спеціальна продукція для позиціонування новонароджених. Зараз її замінюють згорнуті рушники і пелюшки, які часто батьки майструють самостійно.

Продукція для позиціонування новонароджених розроблена спільно з провідними неонатологами України, враховуючи всі особливості дітей, народжених раніше терміну. Використання "гнізд", спеціальних накладок і подушечок сприяють зниженню психомоторного збудження, нормальному становленню функцій дихання, травлення, допомагає уникнути негативного впливу на кровообіг головного мозку, деформацій черепа і важких рухових відхилень. За допомогою засобів позиціонування дитина може "відчувати" свої ручки і ніжки, докладати менше зусиль для рухів, завдяки чому реабілітаційний період новонароджених займає менше часу.

Укладки та позиціонери є важливими елементами неінвазивної терапії, що допомагають при виходжуванні недоношених малюків. Така практика виходжування не нова, а запозичена з провідних перинатальних практик Європи. 

Лікарі-неонатологи і батьки, чиї діти з'явилися на світ передчасно, після використання даної продукції дають лише позитивні відгуки. Ваша допомога і підтримка даного проєкту – це відчуття захищеності та комфорту кожного недоношеного малюка в період його виходжування та зміцнення організму! 

Вашу допомогу отримають малюки КНП "Міський клінічний пологовий будинок №6" Харківської міської ради, КНП "Чернігівська обласна дитяча лікарня" та КНП "Івано-Франківський обласний перинатальний центр Івано-Франківської обласної ради". 

ID: 8454
Підтримали
Благодійна допомога
21.12.2022 00:17
1890,00 грн.
Благодійна допомога
20.12.2022 20:16
100,00 грн.
Михаил
20.12.2022 17:37
1000,00 грн.
Благодійна допомога
20.12.2022 17:17
1000,00 грн.
Родина Тимченко
20.12.2022 16:04
51,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
В хуртовині відчуттів
Підтримати
Здоров'я
В хуртовині відчуттів
У Мирона аутизм. Його життя добре описує префікс "гіпер". Корекційні заняття допоможуть йому почувати се…
Вся Україна. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Допомога "Охматдиту"
Підтримати
Здоров'я
Допомога "Охматдиту"
Мета цього проєкту – оплатити меблі для багатопрофільного лікувально-діагностичного закладу країни "ОХМА…
Ілля невтомно долає перешкоди. 2
Підтримати
Здоров'я
Ілля невтомно долає перешкоди. 2
Щира посмішка цього хлопчини заряджає на позитив. Та попри це, його діагноз досить серйозний. Ілля Кравч…
Показати всі