Зігріймо малят!
Зігріймо малят!
Завершений

Зігріймо малят!

Розпочато: 18.05.2013
Київ
Завершений
Всього зібрано
40000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
40000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Один із ворогів, що чекають на новонародженого в цьому світі - гіпотермія, переохолодження. Проблема вирішується дуже просто - якщо ти ситий і лежиш на тепленькому маминому животі. Але мамі теж іноді потрібно вставати, їсти, відпочивати... А якщо малюк народився недоношеним, він не може без додаткового джерела тепла. І тут на допомогу приходять спеціальні водні матрацики з підігрівом! Яких дуже сильно потребує головна дитяча лікарня України - «ОХМАТДИТ».

Ризик переохолодження новонароджених великий навіть в країнах із теплим кліматом. Найчастіше гіпотермія розвивається взимку, в регіонах, де є коливання температури вдень і вночі. Відразу після народження малюк опиняється у холодному середовищі. Таке охолодження є нормальним і стимулює початок самостійного дихання маляти. У перші дні життя терморегуляційні можливості дитини знижено - тобто його температура повністю залежить від навколишнього середовища.

Якщо тіло малюка сухе, він одягнений або знаходиться в тілесному контакті зі своєю мамою (татом), то дитина буде почувати себе комфортно. Підшкірний жир становить основу термоізоляції тіла дитини від втрат тепла, і діти, що народилися з низькою вагою - основна група ризику. Якщо дитя має вагу менше 2,5 кг або після народження йому була надана допомога реаніматологом, зазвичай виникає необхідність у додатковому зігріванні.

Найбільш надійним і безпечним «теплим місцем» для дитини є його мама. Тісний тілесний контакт на відміну від інших методів зігрівання ніколи не призводить до перегріву. Грілки з гарячою водою, пляшечки і інші подібні пристосування можуть викликати опіки, їх використання небезпечно. Але навіть у такого чудового джерела тепла, як мама є один маленький недолік: мама повинна іноді відпочивати і їсти. Виходом з ситуації є використання пристрою обігріву новонародженого на водяному матрацику з регульованою температурою.

Однак зараз у відділенні інтенсивного виходжування глибоко недоношених діток головної української дитячої лікарні - «ОХМАТДИТу» - спостерігається сильний дефіцит цих пристроїв - матрациків. Просимо допомогти зібрати гроші на придбання потрібних приладів. Зігріймо маленькі ручки й ніжки разом!

Цей проект здійснюється у тому числі при підтримці Мотофестивалю «Тарасова Гора», який проходитиме 30 травня – 2 червня, деталі тут: tarasovagora.ua. Сідлайте свого байка та гайда з нами на мотофест підтримувати проект, який дасть змогу зігріти немовляток! БФ «Свічадо» розмістить там скриньку для збору коштів, щоб усі байкери могли підтримати проект прямо там на місці! Усе для вас, дорогі донори!

ID: 650
Підтримали
Ольга Бєлькова
16.07.2013 17:16
6293,00 грн.
Благодійна допомога
16.07.2013 12:16
50,00 грн.
Благодійна допомога
15.07.2013 22:32
17,00 грн.
Благодійна допомога
15.07.2013 22:27
50,00 грн.
Ілля Пет
15.07.2013 18:45
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Допоможіть Максиму стати на ноги. 3
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Максиму стати на ноги. 3
Максим вже такий дорослий, він, як каже мама, приклад для інших, і вона безмежно дякує Богу за те, що ві…
Запоріжжя: порятунок поранених дітей
Підтримати
Здоров'я
Запоріжжя: порятунок поранених дітей
Мета цього проекту: придбати в Запорізьку обласну дитячу лікарню 2 мобільні відеобронхофіброскопи, модул…
Швидка допомога для родин важко хворих. 2
Підтримати
Здоров'я
Швидка допомога для родин важко хворих. 2
Ми створили цей проєкт, щоб максимально швидко допомагати нашим підопічним – хворим на муковісцидоз, а т…
Дорослі, мені не обійтися без вашої допомоги. 3
Підтримати
Здоров'я
Дорослі, мені не обійтися без вашої допомоги. 3
Народившись, маленький Євгеній не дихав. Лікарі негайно помістили його під апарат ШВЛ, хлопчик вижив.
Показати всі