Зігріймо малят!
Зігріймо малят!
Завершений

Зігріймо малят!

Розпочато: 18.05.2013
Київ
Завершений
Всього зібрано
40000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
40000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Один із ворогів, що чекають на новонародженого в цьому світі - гіпотермія, переохолодження. Проблема вирішується дуже просто - якщо ти ситий і лежиш на тепленькому маминому животі. Але мамі теж іноді потрібно вставати, їсти, відпочивати... А якщо малюк народився недоношеним, він не може без додаткового джерела тепла. І тут на допомогу приходять спеціальні водні матрацики з підігрівом! Яких дуже сильно потребує головна дитяча лікарня України - «ОХМАТДИТ».

Ризик переохолодження новонароджених великий навіть в країнах із теплим кліматом. Найчастіше гіпотермія розвивається взимку, в регіонах, де є коливання температури вдень і вночі. Відразу після народження малюк опиняється у холодному середовищі. Таке охолодження є нормальним і стимулює початок самостійного дихання маляти. У перші дні життя терморегуляційні можливості дитини знижено - тобто його температура повністю залежить від навколишнього середовища.

Якщо тіло малюка сухе, він одягнений або знаходиться в тілесному контакті зі своєю мамою (татом), то дитина буде почувати себе комфортно. Підшкірний жир становить основу термоізоляції тіла дитини від втрат тепла, і діти, що народилися з низькою вагою - основна група ризику. Якщо дитя має вагу менше 2,5 кг або після народження йому була надана допомога реаніматологом, зазвичай виникає необхідність у додатковому зігріванні.

Найбільш надійним і безпечним «теплим місцем» для дитини є його мама. Тісний тілесний контакт на відміну від інших методів зігрівання ніколи не призводить до перегріву. Грілки з гарячою водою, пляшечки і інші подібні пристосування можуть викликати опіки, їх використання небезпечно. Але навіть у такого чудового джерела тепла, як мама є один маленький недолік: мама повинна іноді відпочивати і їсти. Виходом з ситуації є використання пристрою обігріву новонародженого на водяному матрацику з регульованою температурою.

Однак зараз у відділенні інтенсивного виходжування глибоко недоношених діток головної української дитячої лікарні - «ОХМАТДИТу» - спостерігається сильний дефіцит цих пристроїв - матрациків. Просимо допомогти зібрати гроші на придбання потрібних приладів. Зігріймо маленькі ручки й ніжки разом!

Цей проект здійснюється у тому числі при підтримці Мотофестивалю «Тарасова Гора», який проходитиме 30 травня – 2 червня, деталі тут: tarasovagora.ua. Сідлайте свого байка та гайда з нами на мотофест підтримувати проект, який дасть змогу зігріти немовляток! БФ «Свічадо» розмістить там скриньку для збору коштів, щоб усі байкери могли підтримати проект прямо там на місці! Усе для вас, дорогі донори!

ID: 650

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Ольга Бєлькова
16.07.2013 17:16
6293,00 грн.
Благодійна допомога
16.07.2013 12:16
50,00 грн.
Благодійна допомога
15.07.2013 22:32
17,00 грн.
Благодійна допомога
15.07.2013 22:27
50,00 грн.
Ілля Пет
15.07.2013 18:45
20,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Допомога маленьким пацієнтам Охматдиту
Підтримати
Здоров'я
Допомога маленьким пацієнтам Охматдиту
Кожного року у відділеннях хірургії новонароджених, інтенсивної терапії новонароджених, інтенсивного вих…
Крок за кроком: змагання з муковісцидозом
Підтримати
Здоров'я
Крок за кроком: змагання з муковісцидозом
У цьому проекті збираємо кошти на придбання 10 степперів. Це саме той випадок, коли спортивний тренажер …
Монобанк + Кураж, березень 2021
Підтримати
Здоров'я
Монобанк + Кураж, березень 2021
Новий місяць – і нові плани з Monobank! З травня 2019 року разом з клієнтами мобільного банкінгу ми збир…
Нелегка боротьба Аріани. 2
Підтримати
Здоров'я
Нелегка боротьба Аріани. 2
Аріана систематично проходить лікування в клініці лікаря Берсєнєва, де отримує професійний огляд та прох…
Показати всі