Зігріймо малят!
Зігріймо малят!
Завершений

Зігріймо малят!

Розпочато: 18.05.2013
Київ
Завершений
Всього зібрано
40000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
40000,00 грн.

Один із ворогів, що чекають на новонародженого в цьому світі - гіпотермія, переохолодження. Проблема вирішується дуже просто - якщо ти ситий і лежиш на тепленькому маминому животі. Але мамі теж іноді потрібно вставати, їсти, відпочивати... А якщо малюк народився недоношеним, він не може без додаткового джерела тепла. І тут на допомогу приходять спеціальні водні матрацики з підігрівом! Яких дуже сильно потребує головна дитяча лікарня України - «ОХМАТДИТ».

Ризик переохолодження новонароджених великий навіть в країнах із теплим кліматом. Найчастіше гіпотермія розвивається взимку, в регіонах, де є коливання температури вдень і вночі. Відразу після народження малюк опиняється у холодному середовищі. Таке охолодження є нормальним і стимулює початок самостійного дихання маляти. У перші дні життя терморегуляційні можливості дитини знижено - тобто його температура повністю залежить від навколишнього середовища.

Якщо тіло малюка сухе, він одягнений або знаходиться в тілесному контакті зі своєю мамою (татом), то дитина буде почувати себе комфортно. Підшкірний жир становить основу термоізоляції тіла дитини від втрат тепла, і діти, що народилися з низькою вагою - основна група ризику. Якщо дитя має вагу менше 2,5 кг або після народження йому була надана допомога реаніматологом, зазвичай виникає необхідність у додатковому зігріванні.

Найбільш надійним і безпечним «теплим місцем» для дитини є його мама. Тісний тілесний контакт на відміну від інших методів зігрівання ніколи не призводить до перегріву. Грілки з гарячою водою, пляшечки і інші подібні пристосування можуть викликати опіки, їх використання небезпечно. Але навіть у такого чудового джерела тепла, як мама є один маленький недолік: мама повинна іноді відпочивати і їсти. Виходом з ситуації є використання пристрою обігріву новонародженого на водяному матрацику з регульованою температурою.

Однак зараз у відділенні інтенсивного виходжування глибоко недоношених діток головної української дитячої лікарні - «ОХМАТДИТу» - спостерігається сильний дефіцит цих пристроїв - матрациків. Просимо допомогти зібрати гроші на придбання потрібних приладів. Зігріймо маленькі ручки й ніжки разом!

Цей проєкт здійснюється у тому числі при підтримці Мотофестивалю «Тарасова Гора», який проходитиме 30 травня – 2 червня, деталі тут: tarasovagora.ua. Сідлайте свого байка та гайда з нами на мотофест підтримувати проєкт, який дасть змогу зігріти немовляток! БФ «Свічадо» розмістить там скриньку для збору коштів, щоб усі байкери могли підтримати проєкт прямо там на місці! Усе для вас, дорогі донори!

ID: 650
Підтримали
Ольга Бєлькова
16.07.2013 17:16
6293,00 грн.
Благодійна допомога
16.07.2013 12:16
50,00 грн.
Благодійна допомога
15.07.2013 22:32
17,00 грн.
Благодійна допомога
15.07.2013 22:27
50,00 грн.
Ілля Пет
15.07.2013 18:45
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Аптечка для бабусі та дідуся
Підтримати
Здоров'я
Аптечка для бабусі та дідуся
Наш проєкт покликаний закупити 26 аптечок із базовими лікарськими засобами, які використовуються як ліки…
У Ярослава важкий тип діабету
Підтримати
Здоров'я
У Ярослава важкий тип діабету
Пʼятирічний Ярослав із Запоріжжя вже рік живе з хворобою, яка, на жаль, вже не відступить: в хлопчика ви…
Датчики, від яких залежить життя немовлят
Підтримати
Здоров'я
Датчики, від яких залежить життя немовлят
Метою нашого проєкту є придбання 5  датчиків до пульсоксиметрів Masimo RAD-8 у відділення неонатального …
Допомога "Охматдиту"
Підтримати
Здоров'я
Допомога "Охматдиту"
Мета цього проєкту – оплатити меблі для багатопрофільного лікувально-діагностичного закладу країни "ОХМА…
Показати всі