Знизити дитячу смертність можливо
Знизити дитячу смертність можливо
Завершений

Знизити дитячу смертність можливо

Проєкт здійснює
Розпочато: 07.04.2020
Одеса
Завершений
Всього зібрано
94750,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
94750,00 грн.

Щодня в реанімацію надходять зовсім маленькі пацієнти з абсолютно не дитячими хворобами. Вікова категорія маленьких пацієнтів починається від найбільш крихітних і беззахисних – новонароджених малюків – і закінчується майже повнолітніми підлітками. Дітки надходять із різними патологіями. Часто у маленьких пацієнтів є тільки набір симптомів, і лікарям необхідно встановити точний діагноз з подальшим курсом лікування.

Безумовно, важливим етапом в правильному лікуванні є лабораторні дослідження, які і дозволяють встановити точний діагноз. Для проведення подібних досліджень потрібно не тільки дороге устаткування, але і витратні матеріали, які, на жаль, відсутні в клінічній лабораторії Одеської обласної дитячої лікарні.

На сьогодні повноцінна робота реанімації новонароджених, загальної реанімації та реанімації кардіохірургії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні прямо залежить від наявності блоку реагентів EasyStat. Цей блок використовується для виконання дослідження кислотно-лужної рівноваги крові, а також газового складу крові. Особливо актуальний для пацієнтів, яким виконується штучна вентиляція легенів, а також для пацієнтів з порушенням мікроциркуляції. За допомогою тільки цього блоку реагентів можна виконати близько 90 аналізів упродовж 30 днів, після чого цей блок реагентів потрібно замінити. Отже, місяць за місяцем... 

В кінці травня під час установки блоку реагентів було виявлено технічні несправності в газовому аналізаторі крові, що слугувало проведенню подальшої діагностики. Зрештою, потрібно було замінити дві деталі в обладнанні: електрод РО2 і очищувач зонду. Цей поточний ремонт став серйозним випробуванням для співробітників клінічної лабораторії, тому компанія-постачальник надала лікарні ці деталі, але найближчим часом їх треба оплатити.

А ось реанімації кардіохірургії недостатньо мати команду кардіохірургів із чарівними руками. Їм життєво необхідний "чарівний розчин", який використовується при виконанні оперативних втручань на зупиненому серці – "Кустадіол" (кардіоплегічний розчин). Цей препарат рятує дитяче сердечко у період зупинки кровообігу. Під час операції функцію роботи сердечка виконує апарат штучного кровообігу. У цей період м'язи серця не отримують поживних речовин і кисню, що поставляються кров'ю. Для того, щоб клітини серця не відчували дефіцит поживних речовин, перед зупинкою кровообігу проводиться прокачування розчином "Кустадіола". Розчин насичує клітини поживними речовинами і дає можливість на якийсь період припинити кровообіг без значимого збитку для тканин серця. Відсутність чудодійного розчину призводить до високих ризиків незворотного пошкодження тканин серця дитини, а згодом й до більш плачевних результатів.

Звичайно ж, поставки реагентів і розчину для операції проводяться вкрай нерегулярно, і закупівля малого запасу цих матеріалів забезпечить безперебійну роботу дитячих реанімацій лікарні на 3 місяці і врятує не один десяток маленьких життів!

Для закупівлі необхідно:
- блок реагентів EasyStat – 3 шт.,
- "Кустадіол" (кардіоплегічний розчин) – 12 флаконів,
- електрод РО2 – 1 шт.,
- очищувач зонда – 1 шт.

Шанс на здорове і повноцінне життя маленьких одеситів у Ваших руках!

Давайте врятуємо їх разом!

 

ID: 6006
Підтримали
Благодійна допомога
06.07.2020 12:42
0,18 грн.
10 гривень
06.07.2020 12:30
53814,00 грн.
Благодійна допомога
06.07.2020 02:57
5113,36 грн.
Благодійна допомога
06.07.2020 02:10
3578,84 грн.
Благодійна допомога
06.07.2020 01:57
3578,84 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мені потрібна допомога і лікування! 2
Підтримати
Здоров'я
Мені потрібна допомога і лікування! 2
Дефект розвитку хребта (Spina bifida) в Кіри діагностували ще до народження, тому після появи на світ ді…
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Підтримати
Здоров'я
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії Лікарні Святого Миколая потребує допомоги у вигляді вис…
Владик хоче бути самостійним. 2
Підтримати
Здоров'я
Владик хоче бути самостійним. 2
Дитинство маленького Владика непросте, не кожен дорослий зміг би так… На жаль, після народження Владик з…
Поставити малечу на ніжки
Підтримати
Здоров'я
Поставити малечу на ніжки
Мета проєкту – зібрати кошти на дві сучасні системи вертикалізації для центру катамнестичного спостереже…
Показати всі