Результати року dobro.ua 2021

Результати року dobro.ua 2021

2021-й рік був сповненим викликів, але ми разом із вами продовжували рятувати життя дітей та дорослих, підтримували тих, хто опинився у біді, створювали нові можливості.

Понад 67 мільйонів гривень на добрі справи ми разом зібрали цьогоріч! А це адресна допомога для 453 дітей та 118 дорослих, підтримка роботи соціальних центрів, інтернатів, притулків, культурних та спортивних проєктів, допомога тваринам, відновлення інфраструктури та багато іншого. 

Добро охопило всю країни без винятку! Разом із надійними та прозорими благодійними фондами нам вдалося придбати життєво необхідне медичне обладнання, яке вже зараз рятує життя десятків тисяч українців у відділеннях медичних закладів, що знаходяться у 29 українських містах.

Серед найважливіших подій року:

У рамках спільної акції "Дорога добра" з WOG, БФ "Твоя опора" та Машею Єфросиніною для Інституту ім. М.М. Амосова придбано два операційні столи, загальна вартість яких становить 2 085 804 грн, три двошприцевих насоси (222 600 грн загалом) та 15 флаконів "Кустодіолу" (65 400 грн загалом). ІПАГ отримав сучасний кювез вартістю 627 096 грн. Клінічні відділення медзакладу беруть на лікування найважчих пацієнтів зі всіх областей України. Насамперед тих, яким не можуть надати допомогу за місцем проживання. Тому до ІПАГ з великою надією на одужання приходять майбутні мами та хворі дітки.

Вже понад 2 роки клієнти monobank віддають свій кешбек на добро та підтримку сучасної апаратної медицини в Україні в рамках партнерства з благодійною подією Кураж. За цей час благодійники зібрали понад 27 мільйонів гривень та придбали понад 100 одиниць техніки. Це медичне обладнання, яке рятує життя передчасно народжених дітей – маленьких пацієнтів пологових будинків. Їхня вага іноді сягає 500 грамів, а виходжування залежить від наявності необхідних апаратів. Таких малят народжується близько 20 000 кожного року, а це кожна 12-та дитина в Україні.

6 років поспіль ми разом з БФ "Свічадо", Асоціацією неонатологів України та БФ "Ранні пташки" за технічної підтримки івент-агенції Idealsecrets приєднуємося до Всесвітнього дня передчасно народжених дітей та підсвічуємо дзвіницю "Софія Київська", об’єднуючи людей навколо цієї проблеми. 
У 2021 році ми також зробили фотопроект "Цінний кожен грам", на якому зображені діти, які народилися передчасно та тримають в руках предмети, вага яких дорівнює вазі, з якою вони народилися. 
Автором робіт виступила відома фотограф – Анна Гольцберг. 

Відомі лідери думок та звичайні українці активно користувалися новим інструментом платформи – Кампаніями – та зібрали понад 2 500 000 гривень на допомогу тим, хто опинився у скруті. Це особисті свята, дні народження та важливі події небайдужих людей, які вони святкують особливо – закликаючи всіх своїх підписників та друзів дарувати подарунки зі змістом. Створюючі особисті Кампанії на платформі, будь-яка людина може стати чарівником та змінити чиюсь долю, обʼєднавши всіх навколо будь-якого благодійного проєкту. 

Цьогоріч dobro.ua та БФ "Серця Майбутнього" поставили собі за мету допомогти дітям з усієї України з вадами серця, які потребують термінових операцій з установки серцевих імплантів. Так виник проєкт "Врятуй сердечко".
Завдяки небайдужим благодійникам, персональним кампаніям до свят та соціально-відповідальному бізнесу, в тому числі Антошка, ТЮСО, Identity Invest, "Дизель шоу" та ін., нам вдалося зібрати 7 845 670 гривень та врятувати 96 дітей за 2021 рік.
Також до нашої великої місії доєднався мобільний оператор Vodafone Україна, який завдяки благодійній програмі "Добра справа у подарунок" та своїм абонентам загалом зібрали 3 173 150 грн та врятували 42 дитини.

Цього року ми святкуємо вже третій день народження спільного з Київстар проекту "Дитяча надія". За 3 роки його існування зібрано понад 9 мільйона гривень. За час існування проекту відправлено майже півмільйона благодійних повідомлень. На сьогодні обладнання закуплено до 39 лікарняних відділень у 4 регіони України.

Глядачі "Вікна - новини" на СТБ зробили диво та надіслали на порятунок 8-річної Єви Шкулки понад 600 000 гривень за один вечір. Лікування Єви триває вже не один рік, і саме напередодні зимових свят потрібно було розпочинати черговий курс лікування таргетною терапією з препаратом "Авастин". Саме про мірю одужати маленька Єва написала у листі Святому Миколаю, і понад 3 000 звичайних українців подарували їй надію.

Гумористичний проект "Дизель Шоу" до Нового року передає один мільйон гривень на порятунок життів 11 діточок із вродженими вадами серця. Всі діти прооперовані в національному інституті Амосова і зустрічають Новий рік зі здоровими сердечками.

Цьогоріч громадська діячка Ярослава Гресь, яка щороку присвячує благодійні активності до свого Дня Народження, встановила абсолютний рекорд особистого збору на dobro.ua – 1 058 600 гривень! Кошти було розділено між київським Центром "Дача", де мешкають дітки, які лікуються від раку, львівським Центром "Джерело", де навчаються, соціалізуються та радіють життю діти, на чию долю випали великі випробування, фондом UAanimals, які допомагають у боротьбі за права тварин та допомогою військовослужбовцю, який був поранений в АТО, Саші Коваленко. 

Ми вдячні вам вдячні за усі добрі справи, які ми зробили разом на dobro.uа.
За кожним благодійним проєктом стоять найкращі та перевірені благодійні організації з будь-якого куточка України. 
За кожним внеском стоять величезні добрі серця небайдужих людей, які робили свої внески, що сягали як 1 гривні, так і 150 000 гривень в одну мить. 
За кожним внеском стоять соціально-відповідальні бізнеси та компанії, які зробили благодійність частиною своєї справи. 
За кожним внеком стоять змінотворці, які не остаються осторонь та обʼєднують свої зусилля для покращення країни, в якій ми всі живемо. 

Ваша небайдужість щодня була двигуном нашої роботи, а кожен благодійний внесок перетворювався на чесні та справжні добрі справи.

Увесь рік ми разом знову створювали світ, де кожен робить добро!
 

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію