dobro.ua 2023 - рік перемог
Birthday
dobro.ua 2023 - рік перемог
Completed

dobro.ua 2023 - рік перемог

Birthday
Campaign start: 15.01.2023 20:46
Raised
19626.80 UAH
Goal
Supported
31
Post to Facebook Post to Telegram
Post to Facebook Post to Telegram

Друзі, 16 січня в мене день народження.

Вже 10 років  я очолюю першу та найбільшу благодійну платформу в Україні dobro.ua. Ці роки я присвятила тому, щоби зробити благодійність в Україні –  прозорою, зрозумілою і підзвітною. Разом із фантастичною командою dobro.ua, яка вже давно стала моєю другою родиною, ми прагнули, аби благодійність стала нормою для кожного. І це нарешті сталося. Але мені сумно та соромно радіти саме зараз, бо саме війна зробила так, аби кожен українець нарешті відчув задоволення від донату та щиру радість, коли уся сума зібрана, а мета вже стала реальністю.  

Платформа dobro.ua моя улюблена дитина, якою я страшенно  пишаюся. Але якою б дорослою і самостійною вона не ставала, я завжди переживаю.

Про минулий рік насправді згадувати складно, він був надважкий. Завдяки нашим неймовірним воїнам ми вижили. І захищені ними рухаємося далі до перемоги.

Сьогодні у ваших стрічках ви вже прогорнули, мабуть, сотні повідомлень з проханнями про допомогу. І навіть встигли допомогти. Дякую за те, що ця підтримка робить нас однією родиною.

dobro.ua серед тих небагатьох благодійних фондів, що відкрито збирають та витрачають кошти на конкретні благодійні цілі та на забезпечення адміністративних витрат. Отже, усі зібрані нами гроші для благодійних проєктів  йдуть саме  на ці благодійні проєкти наших операторів допомоги. А адміністративні витрати – це окрема стаття, яку ми завжди прохаємо підтримати окремо.

Саме це зворотня сторона нашої діяльності, що творить екосистему під назвою dobro.ua.

Зарплати, податки, оренда, комуналка, сервіси електронного документообігу, хостинг, ІТ-підтримка, маркетинг, дизайн, РКО, аудит  тощо.

Це необхідно, щоб ДОБРО не припиняло бути. Щоб тисячі людей щодня донатили, а ми разом із  фондами за ці гроші розв'язувати соціальні проблеми тут та зараз.

Ви можете привітати мене з днем народження, переказавши символічні 45-50 гривень на мою добру кампанію. Цей подарунок — це середня вартість відправки документів, яких ми робимо сотні. Від того, як швидко ми їх підпишемо та відправимо, залежить термін перетворення зібраних грошей в реальну допомогу.

Підтримайте, будь ласка, мою кампанію збору коштів на dobro.ua – це найкраще, що ви можете для мене зробити просто, тут та саме зараз. І саме ваші донати є потужним паливом, що рухає dobro.ua до нових перемог та досягнень!

Дякую за привітання та підтримку!

ID: 980
Supported
Charity donation
16.03.2023 12:27
500.00 UAH
Charity donation
16.02.2023 12:23
500.00 UAH
Charity donation
17.01.2023 15:28
500.00 UAH
Charity donation
17.01.2023 10:35
100.00 UAH
Charity donation
17.01.2023 04:37
200.00 UAH
All donors
Who do we help
dobro.ua - infrastructure development and statutory activity
Support
dobro.ua - infrastructure development and statutory activity
The purpose of this Reserve fund is to accumulate funds for infrastructure development and statutory activity of the dobro.ua platform. We ask you to support our project, and thereby ensure the further functioning of the dobro.ua platform.
Similar campaigns
Бегу во благо детей
Support
I want to be useful
Olya_ladybel: Бегу во благо детей
Під час війни ми всі- одна родина !
Support
Birthday
Viktoriya Kretova: Під час війни ми всі- одна родина !
MarketStar - Support for children's hospitals
Support
MarketStar - Support for children's hospitals
Show All