Подарунок, що має сенс
Birthday
Подарунок, що має сенс

Подарунок, що має сенс

Event date: 13.01.2026 10:18
Sort 12.01.2026 10:20
Active
Raised
40953.22 UAH
Goal
Supported
27

Друзі, привіт! Мене звати Анна Іскіедро, я — архітекторка, громадська діячка, СЕО архітектурно-проєктної компанії АІММ.

Сьогодні в мене день народження. День, коли найбільше відчуваєш те, що справді має сенс. Я багато років працюю з простором і створюю будинки: вражаючі, функціональні та зручні, кожним нашим архітектурним проєктом я пишаюся. Та є один, який не лише про красу та функціонал, він змінює життя – це родинний дім “Дача” фонду “Запорука”.

“Дача” - це дім для дітей, які долають рак. З нього почалися й інші наші соціальні ініціативи, які за 11 років існування компанії стали вже частиною нашої корпоративно-соціальної відповідальності.

Ми збудували Дім в Києві. І пообіцяли, що продовжимо, а “Дача” з'явиться згодом і в інших містах. Це великий виклик для нас і для фонду в умовах війни.

Саме тому не можу залишатися осторонь зараз, коли для родин у Львові “Дача” – орендований. Тимчасовий. Крихкий. Залежний від нашої підтримки.

У час війни оренда — це постійний ризик і щомісячний стрес для фонду. Але для родин — це єдина можливість бути разом під час лікування сьогодні, а не «після перемоги» чи «коли знайдуться кошти на будівництво».

Тому в цей день народження я прошу вас:

допомогти зберегти дім там, де він зараз тримається на довірі та підтримці людей.

Ваш найменший внесок – від умовної вартості шоколадки, квитків в кіно чи квітів – за цим посилання на збір – подарунок, який матиме для мене найбільший сенс.




 

ID: 1489
Supported
27
Середній донат
500 UAH
ТОП-донат
20000 UAH
Supported
Charity donation
18.01.2026 09:20
500.00 UAH
Charity donation
15.01.2026 21:19
1000.00 UAH
Charity donation
14.01.2026 21:38
2000.00 UAH
Charity donation
14.01.2026 21:24
300.00 UAH
All donors
Who do we help
Let's support children on the path to recovery
Support
Health
Let's support children on the path to recovery
"Dacha" in Lviv is a home where children with severe illnesses live together with their families during …
Similar campaigns
Великі серця для маленьких сердечок
Support
Active Active

Великі серця для маленьких сердечок

Raised
8337 UAH
goal
Let's help Lev say his first word
Support
Active Active
I want to be useful

Let's help Lev say his first word

Raised
0 UAH
goal
12332 UAH
Мій подарунок  - їхній дім у Львові
Support
Active Active
Birthday

Мій подарунок - їхній дім у Львові

Raised
50645 UAH
goal
Сухополов'янська об'єднана територіальна громада
Support
Active Active
Just share the good together!

Сухополов'янська об'єднана територіальна громада

Raised
3150 UAH
goal
Show All