Новини від Олександри

Шановні донори, наші дорогі благодійники!
Маємо велику радість поділитися надихаючими новинами про Сашу! Завдяки вашій підтримці дівчинка змогла вчасно потрапити на такий необхідний курс відновлення. Мама Саші ділиться успіхами прямо з центру: «Ми тут вже другий тиждень! Завтра останній день. Все добре, все за планом. Дякуємо дуже!»
Цей курс допоміг дівчинці впоратися зі спастикою та повернути фізичні навички після важкої зими. Саша старанно відпрацювала кожне заняття, адже попереду в неї випускні класи, навчання в IT-школі та велика мрія про професійну незалежність. Ви подарували цій цілеспрямованій дитині  впевненість у власних силах.
Усі звіти ми надамо найближчим часом, щойно родина повернеться додому.
якуємо кожному, хто підтримав Сашу на її шляху!

З повагою та вдячністю,
Команда благодійного фонду «Кожен Може»

Anyone can help

Help is easier than you think. Create your own fundraising campaignand share with your friends.
Together we collect money faster!

Create a campaign