Біжу для дітей Джерела. Марія Мостова
Біжу для дітей Джерела. Марія Мостова
Завершений

Біжу для дітей Джерела. Марія Мостова

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.09.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
15000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15000,00 грн.

Марія Мостова – HR менеджерка в Abto Software, волонтерка соціальних проєктів. «Вірю, що кожен відповідальний за краще спільне майбутнє і що маленькими діями ми можемо змінювати світ. Для мене важливо робити справу серця, яка приносить користь іншим, тому цього разу я дарую кілометри дітям «Джерела».


Діти з особливостями розвитку мають такі ж права і потреби, як і їхні однолітки школярі. Вони прагнуть дружити і спілкуватися, мають право вчитися, розвиватися і насолоджуватися дитинством. На жаль, через такі фізичні бар’єри як відстань чи недоступність громадського транспорту, переважна більшість таких дітей змушена залишатися вдома, хоча часто їх відділяють від друзів лише декілька кілометрів.
Центр «Джерело» - унікальне місце, де сотні дітей та молодих людей з інвалідністю отримують фізичну та психологічну реабілітацію, вчаться самостійності, розвивають таланти і знаходять друзів. Спеціальні мікроавтобуси привозять на заняття більше 100 вихованців з усіх куточків Львова і відвозять ввечері додому, даючи батькам можливість працювати протягом дня і приділяти час всій сім’ї.
Кожна пожертва дарує мобільність і повноцінне життя дітям з інвалідністю та їх родинам!

ID: 4384
Підтримали
28
Середній донат
235 грн.
ТОП-донат
2996 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
25.09.2018 14:35
2996,00 грн.
Благодійна допомога
23.09.2018 15:25
152,75 грн.
Благодійна допомога
21.09.2018 14:41
234,51 грн.
Благодійна допомога
20.09.2018 16:20
101,96 грн.
Благодійна допомога
20.09.2018 09:52
1000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Одна мить – і життя молодого хлопця розділилося на "до" і "після". Артурові 28 років, він з Києва,  в 20…
Діана живе заради сина
Підтримати
Здоров'я
Діана живе заради сина
Діана з Київщини дізналася про свій діагноз у 2023 році – цукровий діабет першого типу, інсулінозалежний…
Полегшити біль можуть сенсори
Підтримати
Здоров'я
Полегшити біль можуть сенсори
В 10 років Сніжана захворіла на цукровий діабет першого типу. Дівчині потрібно постійне введення інсулін…
Життя розміром з долоньки! 2
Підтримати
Здоров'я
Життя розміром з долоньки! 2
Роман народився передчасно з екстремальною вагою тіла – 750 грамів – і відразу ж дав знак мамі, що він х…
Показати всі