Врятуйте сердечко Марчук Мілани
Врятуйте сердечко Марчук Мілани
Завершений

Врятуйте сердечко Марчук Мілани

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.05.2020
Сумська обл.
Завершений
Всього зібрано
79929,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
79929,00 грн.

Нашої допомоги потребує маленька дівчинка Мілана. У крихітки вроджена вада серця, і зараз триває боротьба за її життя та майбутнє. Мілані треба терміново зробити ендоваскулярну операцію за допомогою серцевого імпланта (система закупорювання судин "Цера"), який зможе виправити ваду серця і дати можливість дитині жити. 

Операція безкоштовно проводиться в Національному інституті ім. Амосова, але для її проведення необхідно придбати сам імплант, який коштує величезну суму. Порятунок донечки батьки дівчинки не можуть собі дозволити. Саме тому звертаємось до всіх небайдужих з проханням допомогти врятувати сердечко Мілани!

За життя Міланки батьки борються з самого народження. Їй тільки півтора рочка, але ще в пологовому будинку батьки дізнались про такий діагноз, як вроджена вада серця (відкрита артеріальна протока). Час ділиться на до та після. Можливо звучить цей діагноз не так і страшно, але його наслідки можуть бути фатальними. Через раптову різницю тиску у шлуночках серця може трапитися непоправне. Сердечко дівчинки треба рятувати терміново.

З перших днів життя лікарі виявили шуми в серці та поставили діагноз – відкрита артеріальна протока. Зазвичай у дітей протягом першого року життя цей отвір може закритися природнім шляхом, але у Мілани він не тільки не закривається, а й навпаки, збільшується. За 5 місяців отвір збільшився з 2 до 3,5 мм. Але попри це, Міланку ще й постійно турбує атопічний дерматит. Висипання на тілі дівчинка постійно намагається здерти, а вони печуть і сверблять, тому Мілана часто плаче, хоча батьки разом із лікарями намагаються усіляко полегшити перебіг захворювання. А Міланці не можна ні плакати, ні кричати, адже це напряму пов’язано із її вадою серця – дитина починає синіти, навіть від незначного напруження.

Родина все ж сподівалась, що протока закриється сама, але коли батьки дізнались, що отвір збільшується, і донечці необхідна операція, татко Мілани одразу вирішив, що поїде за кордон, щоб заробити частину необхідних коштів, бо родина живе у невеликому селищі Степанівка Сумської області, де з роботою дуже скрутно. Але карантин все змінив, батько нікуди не поїхав, і зараз час йде проти крихітки. Кошти знайти у родині просто немає можливості, саме тому вони звертаються за допомогою до вас, благодійники.

Врятувати сердечко Міланки можна вже зараз, і це залежить тільки від вашої доброї волі. Підтримуйте проєкт навіть 1 гривнею, це допоможе зібрати необхідну суму для порятунку життя дівчинки!

 

ПІБ: Марчук Мілана Дмитрівна, 02.08.2018 р.

Місто: с. Степанівка, Сумська обл.

Діагноз: вроджена вада серця (відкрита артеріальна протока)

ID: 6112
Підтримали
Благодійна допомога
14.07.2020 08:53
1983,31 грн.
Благодійна допомога
14.07.2020 08:41
1400,00 грн.
Благодійна допомога
14.07.2020 07:57
101,96 грн.
Благодійна допомога
14.07.2020 07:46
509,62 грн.
Благодійна допомога
14.07.2020 07:08
45,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Важке захворювання знову повернулося. 2
Підтримати
Здоров'я
Важке захворювання знову повернулося. 2
Валерія Войцехівська продовжує йти непростим шляхом лікування ювенального артриту, на який хворіє з 2-рі…
Вероніка: боротьба за кожен крок
Підтримати
Здоров'я
Вероніка: боротьба за кожен крок
Коростель Вероніка народилася недоношеною на 36 тижні з діагнозом "гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, вро…
Обладнання для лікарні в Донецькій області!
Підтримати
Здоров'я
Обладнання для лікарні в Донецькій області!
Лікарня у Донецькій області критично потребує медичного обладнання у вигляді резектоскопа. Заклад розрах…
Залізний полон. 2
Підтримати
Здоров'я
Залізний полон. 2
Знову потрібна допомога Андрійкові Бевзі, який через рідкісне захворювання у свої 11 років важить 22 кг.…
Показати всі