Незламна мама
Незламна мама
Активний

Незламна мама

Проєкт здійснює
Розпочато: 07.06.2022
Львівська обл.
Активний
Залишилось зібрати
2958568,92 грн.
Зібрано у відсотках
1%
Потрібно зібрати
3000000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

"Ми знаходилися понад місяць в окупації без світла. Був страх, що закінчаться продукти й не буде чим годувати дітей, найменшій донечці 4 місяці, й вона на штучному вигодовуванні, запаси суміші закінчувалися, а купити було неможливо. Ніколи не думала, що стикнемося з голодом. Діти весь час запитували, що ми будемо робити, коли скінчаться продукти… Чоловіка взяли в полон, через 4 години катувань відпустили. Медичну допомогу йому надати було нікому. Лікували, як могли, самі. Декілька разів до нас приходили російські солдати та кадирівці зі зброєю – їх бачили діти. Вдень і вночі біля двору їздила ворожа техніка".

Це історія однієї жінки. Але насправді їх тисячі. Страх, голод, насилля, втрачене відчуття безпеки у власному домі. Найбільше від пережитого страждають діти. Депресія, тривога, панічні атаки, втрачений сон, нічні істерики, боязнь звуків, чужих людей, заїкання, дитина перестала розмовляти, проблеми з сечовипусканням та калом. Це проблеми, які озвучують батьки, але самі вони дуже часто забувають подбати про себе, адже мають не менший "букет" проблем. 

Скільком жінкам довелося зазнати зґвалтування, зараз достеменно невідомо. Лише за перший місяць війни було отримано понад 400 повідомлень про зґвалтування, і вони продовжують надходити. Більша частина жінок, зґвалтовані окупантами, бояться про це говорити. А скільки тих, хто вже ніколи не зможе розповісти… Ті, кому вдалося вижити, фізично і психологічно покалічені. Це без перебільшення геноцид українського народу.

У ці непрості часи фонд Марії Єфросініної "Фонд Маша" змінив вектор своєї діяльності. Окрім захисту прав жінок та розвитку нульової толерантності до насильства, ми почали забезпечувати продуктами, медикаментами, засобами гігієни найвразливіші верстви населення – дітей, жінок та літніх людей. Але наша основна робота направлена в майбутнє! Ми розуміємо, що війна закінчиться, Україна переможе, проте шрами війни залишаться надовго. Тому "Фонд Маша" разом з українським брендом гаджетів Gelius та з ініціативою артистів "Доброго вечора! Ми з України" розпочинає другий благодійний проєкт "Незламна мама" для психологічної підтримки жінок та дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій. 

Реабілітація включає два тижні роботи з психологом для дорослих та дітей, групові заняття, арттерапію, фізичні активності, що допоможуть сім'ям стабілізувати свій стан. Після двотижневої роботи з кожним буде продовжений психологічний супровід до 3 місяців. Проєкт розрахований для мешканців Сумської, Харківської, Чернігівської, Київської, Донецької та Миколаївської областей, що перебували під окупацією, та де проходили активні бойові дії. В межах нового проєкту планується надати допомогу для 300 сімей (жінки та діти). 

ВІДНОВЛЮЄМО ЖИТТЯ ЖІНОК, ЩОБ ВОНИ ВІДНОВЛЮВАЛИ УКРАЇНУ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ!

Долучайтеся у відбудову України вже зараз!

ID: 8131

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Yevgen Grynke
30.06.2022 09:19
100,00 грн.
Благодійна допомога
30.06.2022 09:08
1000,00 грн.
Благодійна допомога
29.06.2022 20:26
1034,00 грн.
Виталий Пиддубчак
29.06.2022 15:49
190,00 грн.
Oleksandra Rusetska
29.06.2022 11:16
100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Допоможіть Максиму стати на ноги. 3
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Максиму стати на ноги. 3
Максим вже такий дорослий, він, як каже мама, приклад для інших, і вона безмежно дякує Богу за те, що ві…
Серце батька благає про допомогу!
Підтримати
Здоров'я
Серце батька благає про допомогу!
Володимир – люблячий батько 4 діточок, добра і чуйна людина. До хвороби чоловік жив звичайним життям – п…
Подаруйте мамі Машу! 6
Підтримати
Здоров'я
Подаруйте мамі Машу! 6
Маша з мамою жили у гарній квартирі біля Донецького аеропорту до початку воєнних дій у 2014. Потім почал…
Лікування жінок у військовому госпіталі
Підтримати
Здоров'я
Лікування жінок у військовому госпіталі
Завдяки цьому проекту ми зможемо закупити гітероскоп у Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та р…
Показати всі