Незламна мама
Незламна мама
Завершений

Незламна мама

Проєкт здійснює
Розпочато: 07.06.2022
Львівська обл.
Завершений
Всього зібрано
1704415,47 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1704415,47 грн.

"Понад місяць ми знаходилися в окупації без світла. Боялися, що закінчаться продукти й не буде чим годувати дітей. Найменшій донечці 4 місяці, вона на штучному вигодовуванні. Запаси суміші закінчувалися, а купити було неможливо. Ніколи не думала, що стикнемося з голодом. Діти весь час запитували, що ми будемо робити, коли скінчаться продукти… Чоловіка взяли в полон, через 4 години катувань відпустили. Медичну допомогу йому надати було нікому. Лікували, як могли, самі. Декілька разів до нас приходили російські солдати та кадирівці зі зброєю. Вдень і вночі біля двору їздила ворожа техніка. Все це бачили діти".

Це реальна історія жінки, яка звернулася по допомогу в проєкт "Незламна мама" – програму психологічної реабілітації жінок і дітей, що постраждали від війни.

Таких історій і таких жінок, які потребують вже не просто підтримки і порад, а глибокої реабілітації – тисячі. І з кожним днем війни їх стає тільки більше. Тому завдяки підтримці партнерів і звичайних українців "Фонд Маша" розпочав програму "Незламна мама". Це унікальна програма, розроблена професіоналами в галузі психотерапії та посттравматичних синдромів. Вона складається з двох етапів: 3-тижневого табору в Карпатах, де з матусями і дітьми працюють психологи (групові і індивідуальні заняття, арт-терапія, тілесна терапія) і психологічної підтримки онлайн впродовж наступних трьох місяців.

Перша зміна офлайн-табору "Незламної мами" вже завершилася. І ми точно можемо сказати: ця програма працює, а психологічний та фізичний стан його учасниць покращується. Зараз паралельно перший етап реабілітації проходять одразу дві групи жінок і дітей. Але заявок на участь – тисячі! І нам потрібна ваша підтримка, щоб повернути до життя ще більше українок.

Тому на dobro.ua ми збираємо кошти на реабілітацію 100 осіб – жінок і дітей, які постраждали від війни в Україні (у вартість на одну особу включено оплату роботи психологів і терапевтів проєкту, проживання і харчування учасників та транспортні витрати). Проєкт розрахований на мешканців Сумської, Харківської, Чернігівської, Київської, Донецької, Херсонської та Миколаївської областей, що перебували під окупацією, та де проходили активні бойові дії. 

Програма "Незламна мама" реалізується "Фондом Маша" разом з українським брендом гаджетів Gelius та з ініціативою артистів "Доброго вечора! Ми з України".

ВІДНОВЛЮЄМО ЖИТТЯ ЖІНОК, ЩОБ ВОНИ ВІДНОВЛЮВАЛИ УКРАЇНУ!

Долучайтеся до відбудови України вже зараз!

ID: 8131
Підтримали
Благодійна допомога
17.04.2023 14:31
38710,44 грн.
Благодійна допомога
05.04.2023 06:18
50,00 грн.
Благодійна допомога
03.04.2023 22:45
200,00 грн.
Благодійна допомога
03.04.2023 00:57
500,00 грн.
Благодійна допомога
02.04.2023 20:28
597,48 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Підтримати
Здоров'я
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Завдяки проєкту ми закупимо автоматичний ендоскопічний репроцесор у Запорізьку обласну клінічну дитячу л…
Розгадати Настіну загадку
Підтримати
Здоров'я
Розгадати Настіну загадку
Десятирічна Настуся – загадка для лікарів. Розгадати її можуть лише генетики, але вартість обстеження не…
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Ліки для Дарини
Підтримати
Здоров'я
Ліки для Дарини
У Дарини раннє органічне ураження ЦНС важкого ступеня, мікроцефалія. Дівчинка пройшла понад 25 курсів ре…
Показати всі